NajlepszeAudiobooki
The Wheel of Life

The Wheel of Life. Audiobook

Elisabeth Kübler-Ross

Czyta: Ellen Burstyn

Długość: 3 h 17 min

ISBN: 9781442385030

🎙 Ludzki lektor Rozwój osobisty

Posłuchaj audiobooka The Wheel of Life autorstwa Elisabeth Kübler-Ross z kategorii rozwój osobisty. Czas trwania to 3 godz. 17 min. Dostępny w serwisach BookBeat — wypróbuj za darmo.

Lektor
Ellen Burstyn
Czas trwania
3 h 17 min
Seria
An Inspiring Autobiography
Kategoria
Rozwój osobisty
ISBN
9781442385030

Gdzie posłuchać tego audiobooka?

Dostępny w 2 serwisach. Wypróbuj bezpłatnie.

Więcej serwisów z audiobookami

Ten audiobook może być również dostępny w tych serwisach.

Najczęstsze pytania o audiobook

Kto czyta audiobook The Wheel of Life?

Audiobook The Wheel of Life czyta Ellen Burstyn.

Jak długi jest audiobook The Wheel of Life?

Czas trwania audiobooka The Wheel of Life to 3 godz. 17 min.

Gdzie można posłuchać The Wheel of Life?

The Wheel of Life jest dostępny w serwisach BookBeat. Nowi słuchacze mogą wypróbować za darmo: BookBeat do 60 dni.

Oceny słuchaczy

Brak ocen. Oceń ten audiobook jako pierwszy.

Oceń ten audiobook

Zajmuje 5 sekund i pomaga innym słuchaczom wybrać.

Fabuła
Interpretacja