NajlepszeAudiobooki
Rethinking Pink

Rethinking Pink. Audiobook

Krystal Gill

Czyta: Kimberly Yvonne Steele

Długość: 2 h 27 min

ISBN: 9781662863417

🎙 Ludzki lektor Rozwój osobisty

Posłuchaj audiobooka Rethinking Pink autorstwa Krystal Gill z kategorii rozwój osobisty. Czas trwania to 2 godz. 27 min. Dostępny w serwisach BookBeat — wypróbuj za darmo.

Lektor
Kimberly Yvonne Steele
Czas trwania
2 h 27 min
Kategoria
Rozwój osobisty
ISBN
9781662863417

Gdzie posłuchać tego audiobooka?

Dostępny w 2 serwisach. Wypróbuj bezpłatnie.

Więcej serwisów z audiobookami

Ten audiobook może być również dostępny w tych serwisach.

Najczęstsze pytania o audiobook

Kto czyta audiobook Rethinking Pink?

Audiobook Rethinking Pink czyta Kimberly Yvonne Steele.

Jak długi jest audiobook Rethinking Pink?

Czas trwania audiobooka Rethinking Pink to 2 godz. 27 min.

Gdzie można posłuchać Rethinking Pink?

Rethinking Pink jest dostępny w serwisach BookBeat. Nowi słuchacze mogą wypróbować za darmo: BookBeat do 60 dni.

Oceny słuchaczy

Brak ocen. Oceń ten audiobook jako pierwszy.

Oceń ten audiobook

Zajmuje 5 sekund i pomaga innym słuchaczom wybrać.

Fabuła
Interpretacja