NajlepszeAudiobooki
Prawo Ojca. Tom 1

Prawo Ojca. Tom 1. Audiobook

P.K. Farion

Czyta: Maciej Raniszewski, Kamila Najduk

Długość: 7 h 24 min

ISBN: 9788327285553

🎙 Ludzki lektor Kryminał

Posłuchaj audiobooka Prawo Ojca. Tom 1 autorstwa P.K. Farion z kategorii kryminał. Czas trwania to 7 godz. 24 min. Dostępny w serwisach BookBeat i Storytel — wypróbuj za darmo.

Lektor
Maciej Raniszewski, Kamila Najduk
Czas trwania
7 h 24 min
Kategoria
Kryminał
ISBN
9788327285553

Gdzie posłuchać tego audiobooka?

Dostępny w 2 serwisach. Wypróbuj bezpłatnie.

Najczęstsze pytania o audiobook

Kto czyta audiobook Prawo Ojca. Tom 1?

Audiobook Prawo Ojca. Tom 1 czyta Maciej Raniszewski, Kamila Najduk.

Jak długi jest audiobook Prawo Ojca. Tom 1?

Czas trwania audiobooka Prawo Ojca. Tom 1 to 7 godz. 24 min.

Gdzie można posłuchać Prawo Ojca. Tom 1?

Prawo Ojca. Tom 1 jest dostępny w serwisach BookBeat i Storytel. Nowi słuchacze mogą wypróbować za darmo: BookBeat do 60 dni i Storytel 14 dni.

Oceny słuchaczy

Brak ocen. Oceń ten audiobook jako pierwszy.

Oceń ten audiobook

Zajmuje 5 sekund i pomaga innym słuchaczom wybrać.

Fabuła
Interpretacja