NajlepszeAudiobooki
Person to Person

Person to Person. Audiobook

Joeri Torfs, Pim Ampe, Greta Myers

Czyta: Steve Corona

Długość: 16 h 47 min

ISBN: 9781544528809

🎙 Ludzki lektor Rozwój osobisty

Posłuchaj audiobooka Person to Person autorstwa Joeri Torfs, Pim Ampe, Greta Myers z kategorii rozwój osobisty. Czas trwania to 16 godz. 47 min. Dostępny w serwisach BookBeat — wypróbuj za darmo.

Lektor
Steve Corona
Czas trwania
16 h 47 min
Kategoria
Rozwój osobisty
ISBN
9781544528809

Gdzie posłuchać tego audiobooka?

Dostępny w 2 serwisach. Wypróbuj bezpłatnie.

Więcej serwisów z audiobookami

Ten audiobook może być również dostępny w tych serwisach.

Najczęstsze pytania o audiobook

Kto czyta audiobook Person to Person?

Audiobook Person to Person czyta Steve Corona.

Jak długi jest audiobook Person to Person?

Czas trwania audiobooka Person to Person to 16 godz. 47 min.

Gdzie można posłuchać Person to Person?

Person to Person jest dostępny w serwisach BookBeat. Nowi słuchacze mogą wypróbować za darmo: BookBeat do 60 dni.

Oceny słuchaczy

Brak ocen. Oceń ten audiobook jako pierwszy.

Oceń ten audiobook

Zajmuje 5 sekund i pomaga innym słuchaczom wybrać.

Fabuła
Interpretacja