NajlepszeAudiobooki
NIE MA GŁUPICH

NIE MA GŁUPICH. Audiobook

Coben Harlan

Czyta: Filip Kosior

Długość: 9 h 50 min

ISBN: 9788384391365

🎙 Ludzki lektor Kryminał

Posłuchaj audiobooka NIE MA GŁUPICH autorstwa Coben Harlan z kategorii kryminał. Czas trwania to 9 godz. 50 min. Dostępny w serwisach Storytel i BookBeat — wypróbuj za darmo.

Lektor
Filip Kosior
Czas trwania
9 h 50 min
Seria
Detektyw Kierce (tom 2)
Kategoria
Kryminał
ISBN
9788384391365

Gdzie posłuchać tego audiobooka?

Dostępny w 2 serwisach. Wypróbuj bezpłatnie.

Najczęstsze pytania o audiobook

Kto czyta audiobook NIE MA GŁUPICH?

Audiobook NIE MA GŁUPICH czyta Filip Kosior.

Jak długi jest audiobook NIE MA GŁUPICH?

Czas trwania audiobooka NIE MA GŁUPICH to 9 godz. 50 min.

Którym tomem serii Detektyw Kierce jest NIE MA GŁUPICH?

NIE MA GŁUPICH to tom 2 serii Detektyw Kierce.

Gdzie można posłuchać NIE MA GŁUPICH?

NIE MA GŁUPICH jest dostępny w serwisach Storytel i BookBeat. Nowi słuchacze mogą wypróbować za darmo: Storytel 14 dni i BookBeat do 60 dni.

Oceny słuchaczy

Brak ocen. Oceń ten audiobook jako pierwszy.

Oceń ten audiobook

Zajmuje 5 sekund i pomaga innym słuchaczom wybrać.

Fabuła
Interpretacja